O Webináři

CO TO JE: Komplexní interaktivní TV beseda s HIV pozitivním lektorem a odborník na problematiku HIV pro žáky základních a středních škol. Webinář je moderní živá forma pro předávání přínosných informací nebo školení, která probíhá prostřednictvím internetu. Komunikace probíhá oběma směry a umožňuje interaktivní zapojení účastníků formou chatu. Obdoba televizního pořadu Hyde park ČT24.

CENA: WEBINÁŘ je úplně zdarma

KDY: vysílání v roce 2019 pro vás připravujeme. O termínu budeme s předstihem informovat.

PRO KOHO: Webinář je určen pro žáky 8 a 9. ročníku základních škol, střední školy apod.

LEKTOŘI: lékař odborník na HIV, lékař - preventista, HIV+ lektor

KDE: Přímo ve škole! Zapojit se může kterákoliv základní nebo střední škola s kvalitním připojením k internetu – doporučujeme rychlost příjmu (download) 2 Mbps pro jednu učebnu. Výuka proběhne v učebně - není potřeba nikam jezdit.

JAK TO PROBÍHÁ: Studenti před a po vysílání zodpoví elektronický dotazník o HIV. Škola po přihlášení dostane link na webové stránky, kde se připojí ke sledování. Žáci sledují online vysílání v učebně vybavené projekcí a ozvučením. Technické požadavky odpovídají přehrávání HD videa z internetu (např. YouTube nebo Vimeo). Studenti mohou zadávat dotazy prostřednictvím mailu, chatu s využitím počítačů, mobilních telefonů nebo tabletů.

Objednávejte na bezplatné lince 800 800 980 nebo se REGISTRUJTE.